English French German Italian Japanese Chinese Russian Spanish
Hakkımızda

Merhaba Teknolojik  Dünyamıza Hoşgeldiniz.

2004 Yılında başlayan serüvenle  ticari olarak 2010 yılından günümüzün bilişim firması olarak bu günlere gelmiş bulunmaktayız. Teknolojik gelişimi devamlı şekilde takip eden bir ekiple kaliteli projelere imza atıyoruz. Bizimle çalışan şirket ve firmalara memnuniyetimizi sorarak ne kadar ciddi bir şekilde web projelerini hayata geçirdiğimizi, gerekli desteği ve müşterilerimize ne kadar önem verdiğimizi öğrenebilirsiniz. Kıbrısta destek sistemiyle hizmet veren ilk ve tek şirketiz.

 

Direktörün Mesajı

Merhaba,
Günümüz dünyasının en verimli tanıtım ve pazarlama olanağını sunan internet dünyasının tüm olanaklarını siz değerli müşterilerimize sunmayı ilke edindik.
Size bir internet sitesi sunmanın yanı sıra, deneyimli kadromuzla rehberlik hizmeti vererek, sitenizi ve internet dünyasını en etkili şekilde kullanmanızı sağlamaktayız.
Kalıcı ve faydalı projelerde buluşmak dileği ile.

Bilkan Kaymakamtorunları (CEO)

Bilgisayar Öğretim Teknolojileri Öğretim görevlisi, Bilgisayar Donanım, Web Geliştirme ve Web Tasarım Uzmanı

Bilkan Bilişim & Teknoloji San. Tic.Ltd. Şti adına

Biz neler yaparız

Şirketler için kurumsal web site tasarımı,kişisel web sitesi tasarımı,firma web sitesi, oto galeri web sitesi,e-ticaret sitesi,alan adı kaydı,hosting arama motoru optimizasyounu, flash tasarım, grafik tasarım ve  mevcut site sahipleri için ise güncelleme çalışmalarını yürütmektedir. Günümüz teknolojisinde en iyi teknolojileri kullanarak sizi internet dünyasında bir marka haline getirmekteyiz.

 

# Bilgisayar Teknolojileri  satış ve servis bölümü için www.bilkanltd.com


 

 

 

 

 

 

meta etiket: website,design and development,cyprus web design services,Cyprus would like to have your web site,northern,cyprus,north,cyprus,web,technologies,make web sites in Cyprus,tasarım,morfou,omorfo,lefke,web tasarım,internet,siteleri,kktc web tasarım, kktc web siteleri,kktc web dizayn,tasarımı,tasarımları, lefkoşada, web, tasarımı,yapan, firma,firmalar,ajanslar, lefkoşa,internet,sitesi,yapan,kuruluşlar,site,yaptırmak,magusa,
kıbrıs,sayfa,tasarımı,dizayn,online,web,sistem,tasarım,web,teknolojileri,cyprus,web,technologies,. northern,cyprus,güzelyurt,lefkoşa,girne,magusa,gazimagusa,lefke